Akor Tab Söz Çeviri Anasayfası
Site Kuralları

AkorMerkezi.com üzerindeki kurallar, gizlilik ilkeleri ve kullanım koşullarını kabul etmek ile başlar. İnternet sitemizi kullanan her kişi, gizlilik ilkelerini, kullanım koşullarını ve bu sayfadaki kuralları kabul etmiş sayılırlar.

Site içerisindeki ahlaki düzeni korumak adına kişisel hakları ihlal edici, hakaret-nefret vs. içeren metin girişi yapmak, müstehcen yazı ve resim paylaşmak yasaktır.

Telif hakları ile korunan, yada yasadışı olarak nitelendirilebilecek her hangi bir materyali AkorMerkezi.com’da paylaşmak yasaktır ve talep gelmesi halinde telifli içerik, sahibi tarafından yayından kaldırtılabilir.

Site içerisindeki yazışmalarda kullanılan dil Türkçe’dir. Harici bir dilde denetim yapılamadığından Türkçe harici bir yazışma dili kullanımı yasaktır. Ancak Türkçe harici herhangi bir dildeki içerik paylaşımı serbesttir.

Yer sağlayıcı yükümlülükleri gereği, içeriklerden paylaşan kişiler sorumludurlar ve AkorMerkezi.com kullanıcılarının paylaştığı içerikleri yasaya uygun olup olmadığını denetlemekle yükümlü değildir.

AkorMerkezi.com’da denetlenmekte olan yazışma dili Türkçe olduğundan, Türkçe’nin genel kullanım kurallarına uymak zorunludur. Yayıncılık ilkelerine göre okunamayan kaynakların site içerisinde bulundurulmaları gereksizdir ve aşırı bozuk imlalı ve yazım hatalı metin girişleri siteden uyarı verilmeden kaldırılacaktır.

Diğer üyeleri yorumlar, mesajlar vb. kanallar ile rahatsız etmek yasaktır.

Metin girişlerinizde tamamen büyük harfler kullanmak yasaktır.

Kurallara aykırı davranmanızdan ötürü, uygun görülmesi halinde üyeliğiniz haber vermeksizin sonlandırılabilir. İçerikleriniz yayından tamamen kaldırılabilir veya siteye erişiminiz kısıtlanabilir.


Anket
naz aydın soruyor:
Hangi Müzik Aleti Çalmak İstersiniz?

Sonuçlar | Sonuçlar & Yorumlar
Yeni Anket | AnketlerAkorMerkezi.com © 2023
Gizlilik Politikası - Kullanım Koşulları - Kurallar - Son Yorumlar - Rastgele

GitarAkor.com kolonisidir. Derleme 0,01 saniye.