Akor Tab Söz Çeviri Anasayfası
Gizlilik Politikası

AkorMerkezi.com, web sitesini ziyaret eden kullanıcıların bağlantı IP adreslerini, tarih ve saatlerini, hangi sayfada ne kadar kaldıklarını, bu sayfalardan nerelere geçiş yaptıklarını kayıt altında tutmaktadır.

Üyelik zorunlu olmasada, kendi istekleri ile üye olan kişilere metin girişi yapma ve paylaşımda bulunma izni verildiğinden, İnternet yayınlarını düzenleyen kanun nedeniyle yer sağlayıcı özelliği bulunduran sitemiz, gerektiği anda adli birimlere istenen bilgileri vermek için yasayla belirlenen bilgileri yine yasa ile belirlenen süre içinde kayıt altında tutmak zorundadır.

AkorMerkezi.com, kullanıcıları hakkında derlediği verileri adli makamlar haricinde hiçbir şekilde üçüncü şahıslarla paylaşmamaktadır. Bu bilgilerin ticaretini yapmamaktadır. Derlenen veriler, sadece daha kaliteli hizmet üretmek için site yetkilileri tarafından istatistiki amaçlar dahilinde kullanılmaktadır.

AkorMerkezi.com, derlediği tüm bilgilerin gizliliğini ve güvenliğini sağlamak için yatırım yaparak gerekli tüm tedbirleri almaktadır.


Anket
ChrisscorvuS soruyor:
MaNga'nın Eurovision İçin Hazırladığı Şarkıyı Nasıl Buldunuz

Sonuçlar | Sonuçlar & Yorumlar
Yeni Anket | AnketlerAkorMerkezi.com © 2022
Gizlilik Politikası - Kullanım Koşulları - Kurallar - Son Yorumlar - Rastgele

GitarAkor.com kolonisidir. Derleme 0,01 saniye.