Akor Tab Söz Çeviri Anasayfası
Stüdyo Detayları
Stüdyolar Anasayfası

RageRecords - İSTANBUL (Avrupa) - BEYOĞLU

Rage Records 30 m2 studyo alanı ile ferah bir çalışma ortamında, profesyonellerce uygulanmış ses yalıtımı ve akustik dizaynı ile en iyi prova ve kayıt ortamını yakalamayı başarmıştır.

Müzisyenlerin provada ve kayıtta neler istediğini bilen, kendileri de profesyonel müzisyen ve ses mühendisi olan kişiler tarafından kurulan Rage Records; studyo ortamı, akustiği, ekipmanları, bekleme alanı ve diğer hizmetleriyle sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır.

Hizmetlerimiz :

Prova ve prova kayıtlarınız

Kanal Kayıt

Mix ve Mastering

Jingle

Dublaj

Aranje

Ekipman Kiralama

Ders, Workshop

Müzik kariyerlerinde, Çelik, Asrın, Özkan Turgay, Kurban, Duman v.b. müzisyenler ve gruplarla çalışan, bir çok grupla kendileri de müzisyen olarak sahne alan, farklı kurum ve kuruluşlar adına “Bir Dilim Aşk” “Saray Halı” “Nickelodeon Programları” ”Kobra Takibi” gibi prodüksyonların jingle’larını, dublaj’larını, mikslerini yapan ekibimiz, kendi stüdyolarını 2013 yılında faaliyete geçirdi.

Yıllardır müziğin içinde olan, birçok stüdyoda kendileri de müzisyen olarak prova yapan kişiler tarafından kurulan Rage Records, “provada” müzisyenlerin neler istediğini, nasıl imkanlar gerektiğini kendileri yaşayıp tecrübe ederek, en iyi imkanlarda prova yapılmasını hedefleyerek Rage Recordes’u kurdular.

Ayrıca çeşitli stüdyolardaki kayıt sistemlerinden ve kayıt ekibinden neler beklendiğini bilen Rage Records, en iyi kayıt teknolojileri ve tecrübeli ekibiyle albüm standartlarında kayıt alabilmek için uygun bir ortam haline getirildi.
 • BEYOĞLU için diğer stüdyolar:
 • Adres:
  Şahkulu Mahallesi, Şah Değirmeni Sk. No:5 Kat:2 Mega İş Hanı Tünel/Beyoğlu
 • Nasıl Ulaşılır?:
  Tünel tarafından Galata yolunda aşağıya inerken, ikinci sağda bulunan köşedeki Kardeşler Büfe'den sağa dönüyorsunuz. Pera Müziğin karşısındaki apartman.
 • Telefon:
  Tel : 0212 249 34 29 Gsm: 0533 764 03 94
 • Yetkili Üye: RageRecords
 • Puanlama:
   (0 kişi)

RageRecords için eklenen fotoğraflar:
 
Komoçotoko


Kullanıcı Görüşleri

Henüz buraya yazan çizen olmamış. Yorum yapmak için buraya tıklayabilirsiniz.


Siz de Görüş Bildirin

Yorum yazma alanı Akor Merkezi üyelerine özel bir bölümdür. (Giriş Yap / Üye Ol / Şifremi Hatırlat)


Anket
bassguitaristt soruyor:
3 Yıldır Bas Gitar Çalıyorum. Şu An Ki Gitarım Yeterli Gelmiyor(Acepro Ab11) Sizce Orta Seviye İçin İdeal Bas Gitar Markası Nedir?

Sonuçlar | Sonuçlar & Yorumlar
Yeni Anket | AnketlerAkorMerkezi.com © 2022
Gizlilik Politikası - Kullanım Koşulları - Kurallar - Son Yorumlar - Rastgele

GitarAkor.com kolonisidir. Derleme 0,06 saniye.