Akor Tab Söz Çeviri Anasayfası
Müzik Haberleri
Müzik Haberleri Anasayfası | Rastgele Haber Getir | Haber Ekle

Görsel boyutunu değiştirmek için tıklayın

All Originals Party 28 Eylül'de İstanbul'da


25 Eylül 2013 Çarşamba | ohara

Metin boyutu: ( + ) ( - )   

Adidas All Originals Party serisi bu yıl da, sanatın farklı dallarını tek bir çatı altında buluşturarak birçok sürpriz etkinlik, atölye ve dünyaca ünlü müzisyenlerin performanslarıyla katılımcılara unutamayacakları anlar yaşatmaya hazır.

28 Eylül Cumartesi günü Küçükçiftlik Park’ta düzenlenecek partide katılımcılar, adidas Originals’ın sokak kültüründe yarattığı benzersiz çizgide, sürprizlerle dolu bir gece yaşayacak. adidas all Originals Party, Türkiye’nin önemli müzisyen, tasarımcı ve modacılarının katılımı ile ilham verdikleri kitleleri de davet ettikleri büyük bir etkinliğe dönüşüyor.

Eylül ayının son Cumartesi günü gerçekleşecek adidas all Originals Party’de bu yıl, 2006’da Victoria Bergsman’ın vokallerde yer aldığı single’ları Young Folks ile büyük bir patlama yaratan dünyaca ünlü İsveçli indie pop grubu Peter Bjorn and John özel performansı ile yer alacak. Young Folks ile İngiltere Top 20 Listesi’nde bir numaraya kadar yükselen grup tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de geniş bir dinleyici kitlesine sahip. Peter Bjorn and John’un yanı sıra, bu yıl sürpriz isimler özel performanslarını sergilerken, Türkiye’den ve dünyadan çok sayıda başarılı DJ, müzisyen ve grup sahne alacak.

Adidas All Originals Party 28 Eylül 2013 Cumartesi günü, Küçükçiftlik Park’ta.


İçerik Kısa Linki:


Puanlama:
 (0 kişi)


Son Haberler Çok Okunanlar

Komoçotoko

Anket
qiitarist soruyor:
hangi gitar olmak istersin???

Sonuçlar | Sonuçlar & Yorumlar
Yeni Anket | AnketlerAkorMerkezi.com © 2022
Gizlilik Politikası - Kullanım Koşulları - Kurallar - Son Yorumlar - Rastgele

GitarAkor.com kolonisidir. Derleme 0,06 saniye.