Akor Tab Söz Çeviri Anasayfası
Müzik Haberleri
Müzik Haberleri Anasayfası | Rastgele Haber Getir | Haber Ekle

Görsel boyutunu değiştirmek için tıklayın

Evden Uzakta - Hiçbi' Yere Doğru


1 Kasım 2014 Cumartesi | ElecTrafo

Metin boyutu: ( + ) ( - )   

Evden Uzakta ''Hiçbi’ Yere Doğru'' ismini verdikleri ilk albümleriyle, Türkiye’de daha önce duyulmamış bir sound’u Eylül 2014’de dinleyicileriyle buluşturdu. Ne tarz müzik yaptıkları hakkındaki soruları ''punk-rock, pop-punk, modern rock'' gibi kaçamak cevaplarla geçiştiren grup, müziklerini 90'lı yıllarda özellikle California'da yükselişe geçmiş ''new school punk'' türünün bir türevi, kendilerince bir yorumu olarak nitelendiriyor.

Dolambaçlı ve ağır anlatımlardan hoşlanmayan beşli, hissettiklerini hızlı sade ve keskin bir şekilde ortaya dökmeyi tercih ediyor. Sadece şarkıların değil genel olarak albümün tınısına da takıntı derecesinde önem veren grup bu konuda endüstri standartlarını yakalamak için kıta değiştirmekten çekinmedi. Albüm Amerika/Baltimore'da Valencia Studios'da daha önce All Time Low, The Used, Yellowcard gibi isimlerle çalışmış Paul Leavitt’in prodüktörlüğünde gerçekleşti.

Albümde Dün Gece, Affet Beni,Eskisi Gibi, Korktuğum Her Şey Yatağın Altında gibi enerji dolu şarkıların yanı sıra, Yıldızlar, Hoşçakal, Her Şey Yolunda, Sevdiklerim gibi boğazınızı düğümleyecek parçalar bulunuyor. Ayrıca “Hiçbi’ Yere Doğru” 90’ların kült gruplarından Everything but the Girl’un unutulmaz şarkısı Missing’in bir yorumuna da ev sahipliği yapıyor.


İçerik Kısa Linki:


Puanlama:
 (4 kişi)


Son Haberler Çok Okunanlar

Komoçotoko

Anket
TheadoR soruyor:
Sizce Hangi Gökhan Daha İyi ?


Sonuçlar | Sonuçlar & Yorumlar
Yeni Anket | AnketlerAkorMerkezi.com © 2024
Gizlilik Politikası - Kullanım Koşulları - Kurallar - Son Yorumlar - Rastgele

GitarAkor.com kolonisidir. Derleme 0,08 saniye.