Akor Tab Söz Çeviri Anasayfası
Müzik Haberleri
Müzik Haberleri Anasayfası | Rastgele Haber Getir | Haber Ekle

Görsel boyutunu değiştirmek için tıklayın

Erhan Güleryüz Beyaz Perdede


20 Mart 2014 Perşembe | ayaklı metronom

Metin boyutu: ( + ) ( - )   

Ayna Grubu’nun Solisti Erhan Güleryüz bu kez beyaz perdede. Üstelik iddialı bir filmle seyirciyle buluşacak. Çekimlerinin bir bölümü Azerbaycan’da gerçekleşen filmde, Erhan Güleryüz Azerbaycanlı bir savaş gazisini canlandırıyor.

Gerçek bir hikayeden esinlenerek yazılmış olan filmin senaryosu ve yönetmenliği de Erhan Güleryüz’e ait. Güleryüz, “Kafkas” filminde başrolleri Tuğçe Kazaz, Hasan Kaçan ve Koray Mincinözlü ile paylaşıyor.

Nisan ayında vizyona girmesi planlanan film, Azerbaycan’daki Karabağ Savaşı sırasında aldığı kurşun yarasının kendisini ölüme götürdüğünü öğrenen müzisyen “Hazar Kafkas”ın hikayesini anlatıyor. Adım adım sona yaklaşırken karşısına çıkan ve Hazar’ın aşık olduğu ilkokul öğretmeni “Nehir” karakterinde ise Tuğçe Kazaz’ı izleyeceğiz.

Erhan Güleryüz’ün ilk sinema deneyiminde sponsorluğu, Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen düşünce kuruluşlarından biri olan Hazar Strateji Enstitüsü üstleniyor. Film Londra, Bakü, İstanbul ve Ankara’da izleyiciyle buluşacak.

Nisan ayında vizyona girmesi planlanan “Kafkas”, Erhan Güleryüz’ün yeni parçalarından oluşan filmin soundtrack albüm müjdesini de veriyor. Son albümünü 2011 yılında yayınlayan Erhan Güleryüz, ilk defa güneş gözlüklerinı çıkarmış olarak izleyici karşısına çıkacak.


İçerik Kısa Linki:


Puanlama:
 (4 kişi)


Son Haberler Çok Okunanlar

Komoçotoko

Anket
bthnbrky soruyor:
bir öğrenciye elektro gitar hediye edebilir misiniz (yetenekli ve tanımadığınız) ?

Sonuçlar | Sonuçlar & Yorumlar
Yeni Anket | AnketlerAkorMerkezi.com © 2022
Gizlilik Politikası - Kullanım Koşulları - Kurallar - Son Yorumlar - Rastgele

GitarAkor.com kolonisidir. Derleme 0,06 saniye.