Akor Tab Söz Çeviri Anasayfası
Müzik Haberleri
Müzik Haberleri Anasayfası | Rastgele Haber Getir | Haber Ekle

Görsel boyutunu değiştirmek için tıklayın

Mikrofonda Mazhar ve Sezen, davulda Cem Yılmaz!


26 Eylül 2013 Perşembe | ohara

Metin boyutu: ( + ) ( - )   

Özkan Uğur’un rahatsızlığı nedeniyle bir süredir konserlerine yalnız devam eden Mazhar Alanson, konserine başlamadan önce Özkan Uğur’un sağlığı ile ilgili müjdeli bir haber verdi.

“Sizlere güzel havadislerim var” diyerek sözlerine başlayan Alanson, “Öncelikle şunu bilmenizi isterim, MFÖ dağılmadı. Biz ölene kadar beraberiz. Ayrıca üç gün önceki yeni raporlarına göre de Özkan’dan çok güzel haberler var. Temiz çıktı. Ama bu gece benim gecem. Şimdi bu akşam benim bestelerimi söyleyeceğiz. Hep beraber güzel bir gece geçireceğiz” diye konuştu.

ALANSON KLASİKLERİ

Konserine ‘Yalnızlar Garı’nı seslendirerek başlayan Mazhar Alanson gecede ‘Umudum Var’, ‘Ah Bu Ben’, ‘Yaşın 19’, ‘Sarı Laleler’, ‘Mecburen’, ‘Bu Aşk Olur Mu’, ‘Mazeretim Var Asabiyim Ben’, ‘Yağmur Var’, ‘Tam Ortasındayım’ gibi klasikleşmiş şarkılarını seslendirdi. Sürpriz isimlerin yer aldığı konserde sahneye çıkan ilk isim Sezen Aksu oldu. Aksu, ‘Yandım Yandım’ ve ‘Güllerin İçinden’ şarkılarında Alanson ile birlikte düet yaptı. Seyircilerden büyük alkış alan ikili, binlerce kişiyi mest etti.

CEM YILMAZ BATERİ ÇALDI

Konserin ikinci bölümünde Cem Yılmaz şov yaşandı. Mazhar Alanson ile birlikte ‘Psikopat’ şarkısını söyleyen Yılmaz bununla da yetinmeyip baterinin başına geçti. Yılmaz, Ele Güne Karşı şarkısında Alanson’a eşlik etti. Bu sırada Sezen Aksu da kendisini sahneye attı. Yılmaz bateri çalıp, Alanson’un şarkı söylediği sırada Aksu da dans etti.


İçerik Kısa Linki:


Puanlama:
 (1 kişi)


Son Haberler Çok Okunanlar

Komoçotoko

Anket
muallimemre soruyor:
hangi takımlısın?

Sonuçlar | Sonuçlar & Yorumlar
Yeni Anket | AnketlerAkorMerkezi.com © 2022
Gizlilik Politikası - Kullanım Koşulları - Kurallar - Son Yorumlar - Rastgele

GitarAkor.com kolonisidir. Derleme 0,06 saniye.