Akor Tab Söz Çeviri Anasayfası
Müzik Haberleri
Müzik Haberleri Anasayfası | Rastgele Haber Getir | Haber Ekle

Görsel boyutunu değiştirmek için tıklayın

Yeni Besteciler İçin Çağrı!


16 Ocak 2014 Perşembe | ohara

Metin boyutu: ( + ) ( - )   

Nilüfer piyasaya çıkardığı son iki rock albümlerinden sonra pop müziğe geri dönüş yapıyor. 2011 yılında rock müzisyenleri ve solistleriyle yaptığı, DMC tarafından yayımlanan ‘Nilüfer 12 Düet’ albümünün başarılı olmasıyla, 2013 yılının şubat ayında ‘Nilüfer 13 Düet’ albümünü piyasaya çıkaran Nilüfer, pop şarkıları aramaya başladı.

‘Noter onaylı olsun’

Birçok besteciyle görüşmeye başlayan Nilüfer, genç yeteneklere de şans verecek. niluferonline.org resmi sitesinden Nilüfer, yeni çıkaracağı albümünde genç bestecilerin kendisine şarkılarını göndermesini istedi.

Sitenin girişinde, “Yeni besteciler için çağrı!” başlığıyla yapılan duyuruda 4 madde yayınlandı. Nilüfer, “Pop müzik formatında olacak. Sadece beste ya da hem söz hem beste şeklinde... Enstrüman eşliğinde ya da tek vokalle kaydedilmiş, noter onaylı” olan şarkılarınızı info@niluferonline.org adresine yollayabilirsiniz” diyerek duyuru yaptı. Uyarıda yapan şarkıcı, “Bu özelliklere uyan şarkınız varsa, bizimle paylaşın. Nilüfer albümünde yer alsın, tüm Türkiye şarkınızı dinlesin” diyerek genç bestecileri teşvik etti.


İçerik Kısa Linki:


Puanlama:
 (1 kişi)


Son Haberler Çok Okunanlar

Komoçotoko

Anket
gülser erkan soruyor:
Hangisinin Sesi Daha İyi?

Sonuçlar | Sonuçlar & Yorumlar
Yeni Anket | AnketlerAkorMerkezi.com © 2022
Gizlilik Politikası - Kullanım Koşulları - Kurallar - Son Yorumlar - Rastgele

GitarAkor.com kolonisidir. Derleme 0,07 saniye.